1fee2hráči: Zahájen prodej voucherů na sezonu 2019

Máte v rodině golfistu a chtěli byste mu udělat radost? Pak máme řešení. Určitě se nespletete, pokud mu pořídíte dárkové balení voucherů 1fee2hráči, které půjde v roce 2019 využívat na více než padesáti domácích a zahraničních hřištích. Prodává se v balíčcích po 12 kusech (za 690 Kč) nebo po 6 kusech (za 490 Kč). Poštovné a balné je již v ceně.

Princip jejich využití spočívá v tom, že po předložení jednoho vyplněného voucheru na recepci a uhrazení jednoho green fee bude umožněna hra dvěma hráčům. Využitím jediného voucheru se tak dá (v závislosti na výběru hřiště) ušetřit až 2 000 Kč.

Vouchery jsou přenosné, a tak je můžete darovat, nebo si je s přáteli rozdělit. Ani pravidla jejich využívání nejsou komplikovaná.

1) Stačí si jen ověřit zda je hřiště v projektu a jaká na něm platí omezení. Aktuální seznam hřišť zapojených do projektu 1=2 s podmínkami akceptování voucherů na jednotlivých hřištích najdete na webových stránkách www.1fee2hraci.cz.

2) Předem si rezervovat startovní čas pro 2 osoby na zvoleném hřišti a současně si ověřte, zda hřiště poukázky 1fee2hráči ve vybraném termínu akceptuje.

3) Na hřiště se dostavit v dostatečném časovém předstihu pro vyplnění zadní strany voucheru a pro případné ověření totožnosti či registračního čísla.

Seznam hřišť zapojených v roce 2019 do projektu ZDE
https://www.golfinfo.cz/1fee2hraci/seznam-hrist-akceptujicich-voucher-12

Ceník a objednávka voucherů ZDE
https://www.golfinfo.cz/1fee2hraci/

www.golfinfo.cz