Turnaje

Staňte se partnerem profesionálního golfového turnaje včetně hracích míst za 15 000 Kč

Ve dnech 15. až 19. května 2019 se ve Slavkově u Brna uskuteční již pátý ročník profesionálního golfového turnaje Czech Fund PGA Austerlitz & Golf Magazine Trophy, který pravidelně zahajuje českou profesionální túru. Turnaj kromě souboje profesionálů o vypsanou finanční prémii přináší jak zajímavý golfový program pro partnery, tak i den plný soutěží pro děti (i jejich rodiče), které s golfem ještě nezačaly.

ID Golf Klub: nová tvář, nové možnosti

Nechodíte hrát každý den? Nechce se vám hrát neustále na jediném hřišti a hledáte novou variantu svého členství v České golfové federaci? Pak jste ji právě našli! Základní roční členství v ID Golf Klubu pořídíte již za 1 500 Kč (mládež do 18 let za 1 000 Kč) a nejenže je uvedený poplatek finální, ale už ve své základní podobě zahrnuje i zajímavé bonusy. Přesvědčete se sami…

Základní členství v ID Golf Klubu v hodnotě 1 500 Kč (mládež do 18 let za 1 000 Kč) zahrnuje:
Členství v České golfové federaci včetně vedení hendikepu
Roční předplatné časopisu Golf ve formátu pdf
6 voucherů 1fee2hráči, platných na více jak 50 hřištích

Více o projektu 1fee2hráči

Vážené členky, vážení členové,

věřím, že jste si letošní sezonu užili a že se už stejně jako my těšíte na tu nadcházející. Vážíme si vaší důvěry i toho, že můžeme být součástí vašeho golfového života, a slibujeme, že uděláme vše, abyste byli spokojeni. Změn je připraveno více než dost. Brzy uvidíte.
Prozatím tedy alespoň klasické „šťastné a veselé“. V novém roce pak pevné zdravíčko a nepřetržitou sérii šťastných a spokojených životních momentů.

Za tým vašeho ID Golf Klubu přeje Richard Slavík, prezident

Pojeďte s námi do maďarského Zala Springs

Pokud máte doma dítě starší pěti let a chtěli byste, aby si vyzkoušelo golf, přijďte se nezávazně podívat na mé pravidelné čtvrteční tréninky na Kšírovce. Věřím, že vás zaujmou.zaujmou.

Pravidla 2019: Průvodce jednatřicítkou hlavních změn; vše ostatní je jen kosmetika

Vážení členové, nová pravidla jsou již k dispozici, i když zatím jen v plné verzi určené primárně pro rozhodčí. Hráčská edice, která bude mít známou velikost (ale jen poloviční rozsah) se teprve připravuje. Pokud o ni budete mít zájem, napište nám a my vám ji zajistíme – pro členy s uhrazeným členstvím na rok 2019 ZDARMA! Psát nebo volat můžete paní Vičarové na tel.: 734 101 004 nebo e-mail: vicarova@id-golfklub.cz

(Pokračování textu…)

Open Golf Series 2019: Začínáme v Beleku, 7dnů v 5hvězdě ultra all inclusive za 11 300 Kč!

Vážení golfoví příznivci turnajové série časopisu Golf, kalendář na rok 2019 je již téměř hotov, a tak si můžete ve svém diáři začít blokovat dny pro své oblíbené turnaje. Ba co víc. Pro začátek příští sezony jsme kalendář obohatili o rozehřívací golfový pobyt v Turecku, kde si zahrajete nejen o první body do tabulky OGS 2019, ale i o první oficiální úpravu svého hendikepu. Bydlet budeme v 5hvězdičkovém resortu Kaya Belek (23.2.-2.3.2019) za cenu 11 300 Kč bez letenky, nebo 17 800 Kč s letenkou. Cena zahrnuje 7 nocí, stravování ultra all inclusive, transfery a 3 golfy s garantovanými časy na hřišti Kaya Eagle. Startovné v ceně pobytu.