Aktuality

Zveřejněn kalendář Open Golf Series 2020

Začali jste plánovat svou turnajovou sezonu? Pokud ano, podívejte se na první draft turnajového kalendáře Open Golf Series 2020, kde je již teď připraveno více než 20 termínů na těch nejzajímavějších domácích hřištích. Přihlašování bude sice otevřeno až začátkem března, pokud si ale zarezervujete své hrací místo na e-mailu golf@ccb.cz, nemusíte se již o nic starat.

 

Kalendář Open Golf Series 2020
https://www.golfinfo.cz/turnaje/open-golf-series

Zahájen prodej členství na rok 2020

Vážení členové, vážení zájemci o členství v ID Golf Klubu, rádi bychom vás informovali, že byl zahájen prodej členství na sezonu 2020, a to za stejných podmínek, jak tomu bylo v sezoně letošní. Kromě registrace v České golfové federaci tak čeká za 1 500 Kč na každého i roční předplatné časopisu Golf v pdf a 3 vouchery 1fee2hráči.

Už žádné obavy z nových Pravidel golfu

Úroveň svých znalostí si můžete již dnes prověřit v jedinečném kvizu se třemi úrovněmi obtížnosti. Tak na co čekáte?

https://www.golfinfo.cz/golfova-pravidla/proverte-sve-znalosti-z-pravidel-golfu-2019-v-exkluzivnim-kvizu

ID Golf Klub: nová tvář, nové možnosti

Nechodíte hrát každý den? Nechce se vám hrát neustále na jediném hřišti a hledáte novou variantu svého členství v České golfové federaci? Pak jste ji právě našli! Základní roční členství v ID Golf Klubu pořídíte již za 1 500 Kč (mládež do 18 let za 1 000 Kč) a nejenže je uvedený poplatek finální, ale už ve své základní podobě zahrnuje i zajímavé bonusy. Přesvědčete se sami…

Základní členství v ID Golf Klubu v hodnotě 1 500 Kč (mládež do 18 let za 1 000 Kč) zahrnuje:
Členství v České golfové federaci včetně vedení hendikepu
Roční předplatné časopisu Golf ve formátu pdf
6 voucherů 1fee2hráči, platných na více jak 50 hřištích

Více o projektu 1fee2hráči
https://www.golfinfo.cz/1fee2hraci

Vážené členky, vážení členové,

věřím, že jste si letošní sezonu užili a že se už stejně jako my těšíte na tu nadcházející. Vážíme si vaší důvěry i toho, že můžeme být součástí vašeho golfového života, a slibujeme, že uděláme vše, abyste byli spokojeni. Změn je připraveno více než dost. Brzy uvidíte.
Prozatím tedy alespoň klasické „šťastné a veselé“. V novém roce pak pevné zdravíčko a nepřetržitou sérii šťastných a spokojených životních momentů.

Za tým vašeho ID Golf Klubu přeje Richard Slavík, prezident

Pravidla 2019: Průvodce jednatřicítkou hlavních změn; vše ostatní je jen kosmetika

Vážení členové, nová pravidla jsou již k dispozici, i když zatím jen v plné verzi určené primárně pro rozhodčí. Hráčská edice, která bude mít známou velikost (ale jen poloviční rozsah) se teprve připravuje. Pokud o ni budete mít zájem, napište nám a my vám ji zajistíme – pro členy s uhrazeným členstvím na rok 2019 ZDARMA! Psát nebo volat můžete paní Vičarové na tel.: 734 101 004 nebo e-mail: vicarova@id-golfklub.cz

(Pokračování textu…)

1fee2hráči: Zahájen prodej voucherů na sezonu 2019

Máte v rodině golfistu a chtěli byste mu udělat radost? Pak máme řešení. Určitě se nespletete, pokud mu pořídíte dárkové balení voucherů 1fee2hráči, které půjde v roce 2019 využívat na více než padesáti domácích a zahraničních hřištích. Prodává se v balíčcích po 12 kusech (za 690 Kč) nebo po 6 kusech (za 490 Kč). Poštovné a balné je již v ceně.

(Pokračování textu…)

Brněnský golfový ples se blíží; vstupenky již v prodeji

Již pátý ročník populárního golfového plesu se uskuteční v pátek 1. února 2019 v 19:30 tradičně v hotelu Voroněž a hlavním hostem večera bude Janek Ledecký.

(Pokračování textu…)

Jste z Brna nebo okolí a máte ve čtvrtek odpoledne čas? Přijďte se podívat na mé tréninky!

Pokud máte doma dítě starší pěti let a chtěli byste, aby si vyzkoušelo golf, přijďte se nezávazně podívat na mé pravidelné čtvrteční tréninky na Kšírovce. zaujmou. Pokud máte doma dítě starší pěti let a chtěli byste, aby si vyzkoušelo golf, přijďte se nezávazně podívat na mé pravidelné čtvrteční tréninky na Kšírovce. Věřím, že vás zaujmou.Pokud máte doma dítě starší pěti let a chtěli byste, aby si vyzkoušelo golf, přijďte se nezávazně podívat na mé pravidelné čtvrteční tréninky na Kšírovce. Věřím, že vás zaujmou. (Pokračování textu…)

Nabídka jen pro členy ID Golf Klubu

Získejte 10 poukazů na hru na Open Golf Series 2018 za jedinečnou cenu 5 000 Kč a zahrajte si v Pyšelích (12.4.), Malackách (2.5.), Slapech (9.5.), Ropici (23.5.) nebo dalších více než dvaceti místech! platí jen pro členy ID Golf Klubu.